Oddział Miejski WOPR Chorzów

Kurs na stopień

Młodszego Ratownika WOPR
rozpoczyna się 
 w lutym 2022r.
Niedziela godz. 20:00 na basenie MORiS w Chorzowie 
pl. Powstańców Śl. 1.


Kurs na stopień
 Ratownika Wodnego 
rozpoczyna się w marcu 2022r.


50-lecie OM WOPR Chorzów

A A A

utworzono: 23-01-2013 14:39:15 ostatnia aktualizacja: 30-01-2013 16:39:17 50-lecie OM WOPR Chorzów

24-go maja br. w Restauracji Sztygarka w Chorzowie odbyło się okolicznościowe zebranie członków Oddziału oraz zaproszonych gości z okazji 50-lecia OM WOPR Chorzów uświetniające całą serię jubileuszowych imprez.

Była to przede wszystkim okazja do podziękowania i nagrodzenia osób, które miały znaczący wpływ na działalność Oddziału, które angażowały się w różne projekty, wspierały i promowały ratownicze inicjatywy. Wśród tych osób znalazły się władze i pracownicy Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, działacze Zarządu Wojewódzkiego WOPR w Katowicach, działacze ościennych oddziałów i innych organizacji sportowych, a także ratownicy chorzowskiego Oddziału.

Padło również wiele słów uznania i wsparcia oraz podziękowań dla OM Chorzów ze strony zaproszonych gości. Po części oficjalnej nadszedł czas na wspomnienia, które rozpoczęto od pamiątkowego filmu. Następnie przy cieście i tradycyjnych pączkach impreza przybrała charakter indywidualnych rozmów. Jako Zarząd OM WOPR Chorzów, pragniemy jeszcze raz podziękować osobom, które wspieraly nasz Oddział przez ostatnie 50 lat.
Bez wsparcia i dobrego słowa Urzędu Miasta oraz organizacji współpracujących nie udało by się osiągnąć tak wiele. Bez zaangażowania, odpowiedzialności i ducha współpracy ratowników nie byłoby Oddziału.

Zarząd OM WOPR Chorzów

Galeria...